fyziopoint-bechyne-logo

Terapie

Techniky měkkých tkání a mobilizace
Slouží k ošetření patologických změn v měkkých tkáních (svaly, fascie) a k uvolnění kloubních blokád páteře, žeber, dolních a horních končetin.

Individuální cvičení
Cvičení individuálně sestavené tak, aby bylo dosaženo potřebného cíle dle kineziologického rozboru – posilovací, protahovací, uvolňovací cviky.

Tréninkové a terapeutické cvičení s Propriomedem
Cvičení s touto oscilační tyčí slouží ke stabilizaci pletenců ramenních a posílení mezilopatkového svalstva. Zároveň se aktivuje hluboký stabilizační systém a zlepšuje se držení těla.

Senzomotorická stimulace
Urychluje regeneraci po úrazech i operacích. Umožní získat stabilitu u nestabilních kloubů, pomáhá při bolestech zad, při poruchách rovnováhy a koordinace, napomáhá správnému držení těla.
Využívá se balančních plochch (bosu, balanční podložky), míče a další sensomotorické pomůcky.

Kinesiotaping
Kinesiotape působí tahem na sval a podkoží. Využívá se u akutních i chronických bolestí pohybového aparátu. Uvolňuje přetížené svaly a měkké tkáně, dá se ve velké míře využít i u sportovců, jako prevence úrazu.

Aktivace HSS (hlubokého stabilizačního systému)
Do tohoto systému spadají šikmé břišní svaly, bránice, pánevní dno a krátké zádové svaly. Souhra těchto svalů zajišťuje stabilitu páteře a trupu. Při oslabení či poruše souhry hlubokých svalů, vzniká svalová dysbalance a automaticky se více zapojí svaly povrchové, které nedokáží nastavit klouby do centrovaného postavení, čímž dochází k přetěžování kloubů, vazů, šlach i svalů a následně k blokádám a bolestem.

ordinace_foto_david_peltan-9436
Zuzana-Kuklova-fyziopoint-bechyne

Bc. Zuzana Kuklová

Ke každému klientovi přistupuji individuálně, s respektem a vysokou dávkou empatie. Při aktivní spolupráci se můžeme těšit na dobré výsledky.

→ více o mně

kontakt

Objednávejte se
na tel: 777 173 744 
nebo napište e-mail

adresa